panele ścienne korkowe KORKLIN zielone

KOREK 3d

PARAMETRY TECHNICZNE:

wymiar przekątnej: 425 x 245 mm

grubość: 5/25mm

ilość 1m2: 1m2=19szt.

Opakowanie zbiorcze: 3szt

waga: ok. 250g /1szt

Współczynnik przewodnictwa cieplnego: 0,053 W/mK

Gęstość objętościowa: 310 kg/m3

Nasiąkliwość: 2 - 4 %

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: korkowo
  • Dostępność: Jest Jest
  • Czas realizacji: do uzgodnienia
  • Cena netto: 21,13 zł / szt. 25,99 zł / szt.
  • szt.

panele korkowe 3d KORKLIN zielone

Korek ścienny 3D – nietuzinkowy korek, który podkreśli każde wnętrze!

Korek ścienny 3D KORKLIN zielony to nietuzinkowy sposób na podkreślenie każdego wnętrza. Z uwagi na swój wygląd, kształt i kolorystykę nadają pomieszczeniom oryginalnego designu. Zdecydowanie podkreślą i uwidocznią ścianę oraz dodają jej charakteru z nutką elegancji i stylu. Sprawdzą się zarówno w stylizacji projektów minimalistycznych, jak i w wyrafinowanych wnętrzach, nadając im unikalny wydźwięk.

 

Dlaczego warto postawić na korek ścienny 3D?

Panele ścienne korkowe to wyjątkowo oryginalny sposób wykańczania wnętrz. W tym przypadku panel korkowy 3D stanowi niezwykle stylowy sposób, którym podkreślisz ścianę. Na rynku dostępnych jest mnóstwo płytek 3D o ciekawych kształtach, czy kolorach. Jednak korek wyróżnia się na ich tle konkretną cechą – naturalnością! Otóż jedynie panele z korka na ścianę mają tak wiele pozytywnych aspektów. Inspirowane naturą trójwymiarowe kształty to jedno. Najistotniejszą kwestią jest fakt, że korek ozdobny na ściany jest w 100% bezpieczny i przyjazny środowisku. Produkt wykonany z naturalnego korka zachowuje wszystkie jego cenne właściwości. Surowiec podlega w pełni recyklingowi i naturalnej biodegradacji oraz jest bezpieczny dla zdrowia. Designerskie wzory i szeroki wybór pod względem kolorystyki pozwala stworzyć zadziwiające projekty i unikalne kompozycje.

 

Jak powstaje panel korkowy na ścianę 3D KORKLIN?

Korkowe panele ścienne 3D KORKLIN powstają w oparciu o skomplikowany proces formowania. W technologii produkcji paneli wykorzystywane jest tylko najlepsze, wyselekcjonowane kruszywo korkowe. Dzięki dodaniu ekologicznego spoiwa i skomplikowanej formule formowania granulat korkowy nabiera finalnego kształtu, lądując w odpowiedniej formie.

Dzięki tej technologii powstają panele korkowe 3D, które stanowią nietuzinkowy design, ale także solidny produkt. Starannie dobrane materiały oraz precyzyjny proces formowania sprawia, że w końcowym efekcie uzyskujemy oryginalny i praktyczny produkt. Co jednak najważniejsze, technologia ta pozwala zachować wszystkie naturalne właściwości korka, a co za tym idzie, korek 3D jest w pełni bezpieczny.

 

W jakich kolorach dostępny jest korek ścienny 3D?

W ofercie posiadamy aż 9 różnych odcieni korka 3D – jasny beż, brąz, żółć, jasna zieleń, ciemna zieleń, głęboki granat, niebieski oraz kruczoczarny i naturalny odcień korka. Tak szeroki wybór pozwala dobrać kolor korka do panujących we wnętrzu barw. Jasne, ciemne, jak i pastelowe odcienie korka to efekt zabarwienia granulatu w trakcie produkcji. Co najważniejsze, korek nie jest malowany z zewnątrz, a barwiony na całej swojej strukturze. Oznacza to, że nawet jeśli dojdzie do przetarcia w wieloletnim procesie użytkowania, nie wpłynie to na jego wygląd czy właściwości. Korek na ścianie wciąż będzie prezentował się zjawiskowo!

 

Płyta korkowa w wersji 3D – czyli skąd wziął się pomysł na projekt paneli korkowych 3D KORKLIN?

Korek jest materiałem naturalnym o niezwykłych właściwościach izolacyjnych i elastyczności. Posiada mnóstwo zalet, jest ekologiczny i bezpieczny dla alergików. Nie przyciąga kurzu, nie chłonie wilgoci, przez co stabilizuje wilgotność powietrza we wnętrzu. Jest ogólnie przytulny, ciepły w dotyku i poprawia mikroklimat wnętrza. To jeden z nielicznych materiałów, które mają tak wiele pozytywnych cech i są w pełni naturalne. Stworzenie paneli 3D o oryginalnych kształtach i różnorodnych barwach pozwala w sposób nietuzinkowy wytłumić hałasy czy echo, a dodatkowo podkreśla estetykę wnętrza. Korek akustyczny w takiej formie przypadnie do gustu nawet najbardziej wybrednym!

 

Panele korkowe 3D - ile sztuk wchodzi na 1m2 i jak długo trwa czas realizacji zamówienia?

Oferta produktu jest dostępna na zamówienie, a podana cena dotyczy jednej sztuki (jednego panelu). Czas produkcji zajmuje około 21 dni od daty złożenia zamówienia. Na 1m2 wchodzi 19 sztuk paneli. Składając zamówienie, należy przeliczyć metraż i dobrać odpowiednią ilość sztuk produktu.

Do montażu zalecamy stosowanie specjalnego kleju do korka, który również dostępny jest na naszej stronie.

W razie jakichkolwiek pytań Korkowo służy pomocą.