O nas

 

Firma Korkowo powstała wiele lat temu z myślą o cywilizacji i ekologii bowiem to korek jest naturalnym produktem pozyskiwany z dębu korkowego. Obecnie specjalizujemy się w produkcji korka oraz imporcie tego surowca z największych Hiszpańskich i Portugalskich fabryk nigdy nie sprowadzamy korka niższej jakości z Chin.

 

Czym się zajmujemy

Nasza firma produkuje podkładki korkowe w różnych kształtach i grubościach. Jesteśmy wiodącą firmą wytwarzającą podkładki reklamowe. W naszej ofercie znajdują się między innymi podkładki korkowe z nadrukiem, które wykonujemy w różnych technologiach. Wykonujemy nadruki metodą graweru, offsetu, sitodruku dzięki temu nasza podkładka korkowa jest idealną formą reklamy dla każdej firmy.

Jakość naszych wyrobów z korka jest na wysokim poziomie dzięki temu większość naszej produkcji eksportujemy do wielu krajów europejskich. Największym uznaniem cieszą się podkładki na stół korkowe oraz podkładki pod kubek korkowe. Cena i jakość naszego korka pozwala nam na współpracę z dużymi sieciami handlowymi.

 

Należymy do nielicznych w produkcji korków do butelek

Zatyczki korkowe robimy z pasją, dokładnie dopasowujemy każdy korek do naczynia szklanego czy innego typu pojemnika wskazanego przez naszego klienta. Obecnie korki do butelki produkujemy ze specjalnie sprowadzanych do tego celów bloków korkowych. Nie jest to zwykły korek do izolacji akustycznej czy korek do produkcji podkładki z korka. Nasze doświadczenie pozwala nam wyprodukować każde zatyczki korkowe do słoików ponieważ robimy to nie od dziś. Korki do butelek produkujemy dla największych firm w Polsce i Europie.

 

Jaki korek importujemy

Nie wszystko jesteśmy w stanie zrobić sami. Dla tego od ponad 20 lat zajmujemy się importem najlepszego korka do różnych celów. Między innymi importujemy korek na ścianę, który możemy podzielić na kilka kategorii: korek w rolce, płyty korkowe, korek dekoracyjny. Wszystko jest uzależnione od naszego klienta do jakich celów potrzebuje korek. Dla tego zawsze staranie doradzamy każdej osobie indywidualnie jaki produkt powinna użyć do swoich potrzeb.

 

Do jakich innych celów służy nasz korek

W ofercie posiadamy korek do różnych gałęzi technicznych między innymi: do produkcji mebli, uszczelek, podłóg, tablic korkowych, do produkcji obuwia, okładzin i sprzęgieł, korek akustyczny, wibroizolacyjny, izolacji elektrotechnicznych i gazo technicznych, łodzi i jachtów oraz do wielu innych dziedzin.  

 

Korkowo to twój najlepszy wybór dla potrzeb korka

Jak widzicie korek to dla nas wszystko. Wiemy o nim wszystko i chętnie doradzimy Wam w wyborze odpowiedniego produktu. Jeżeli masz jakieś pytania proszę dzwonić lub pisać info@korkowo.eu nasi konsultanci na pewno pomogą w doborze idealnego korka.    

+48 576 600 450