Listwa korkowa Lp2

Listwa korkowa Lp2 przypodłogowa

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: korkowo
  • Dostępność: Jest Jest
  • Czas realizacji: 24h
  • Cena netto: 4,06 zł / szt. 4,99 zł / szt.
  • szt.

wymiary:

długość: 600mm

szerokość: 25mm

grubość: 10mm

listwa korkowa Lp2

listwy przypodłogowe elastyczne

Listwa przypodłogowa elastyczna wyprodukowana w 100% z korka. Materiał korkowy jest ekologiczny i łatwy, przyjemny w montażu. Listwa korkowa Lp2 wykonany jest z wysokiej jakości płyty korkowej. Dzięki temu jest bardzo elastyczny i się nie kruszy, maskuje i niweluje wszelkie nierówności. Jej elastyczność umożliwia idealne dopasowanie do każdego łuku i każdej krawędzi ściany. Najczęściej nasi klienci zadają pytanie czy listwa korkowa występuje w innym kolorze, niestety nie ale bez problemu mogą Państwo pomalować korek na dowolny wybrany kolor farbą lateksową, lub lakierem do drewna. Elastyczność korka powoduje, iż możesz przykleić listwę korkową na łuku ściany nierównym podłożu itp.

 

Jak zamontować listwy przypodłogowe elastyczne?

Do montażu listwy korkowej Lp2 przypodłogowej polecamy klej do korka znajdą go Państwo w naszym sklepie korkowo w kategorii klej do korka. Montujemy w bardzo prosty sposób nakładamy klej na listwę korkową oraz na ścianę (nie przekraczając szerokości listwy, trzeba pamiętać o posmarowaniu krawędzi które następnie łączymy). Czekamy chwilę na odparowanie kleju i dobrze dociskamy listwę elastyczną, która dodatkowo niweluje nam nierówności.

 

listwy przypodłogowe elastyczne jak je docinać?

Mamy na to bardzo prosty sposób, listwa korkowa przypodłogowa docinana jest nożykiem do tapet, prosto łatwo i przyjemnie. Wystarczy tylko zaznaczyć w którym miejscu jest miejsce cięcia, przyłożyć np. linijkę i dociąć nożykiem.

 

Listwa przypodłogowa elastyczna Lp2 ma wymiary:  

 

Długość: 600mm

Wysokość: 25mm

Grubość: 10mm

Jednostka miary: 1szt