Korek w rolce 5m x 1m x 8mm

Rolka korkowa 5m x1m x8mm

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: korkowo
  • Dostępność: Jest Jest
  • Czas realizacji: 24h
  • Cena netto: 243,89 zł / szt. 462,00 zł 299,99 zł / szt.
  • szt.

PARAMETRY TECHNICZNE:
Szerokość: 100cm
Grubość: 8mm
Długość: 5m
Wielkość granulatu: 0,5-1 mm
Współczynnik przewodnictwa cieplnego: 0,047 W/mK
Gęstość: 220 - 240 kg/m3
Nasiąkliwość: 2-4 %

najlepsza cena korka          premium cork

Przedstawiamy korek o grubości 8 mm. Dostępny jest w naszym sklepie jako korek na metry. Dzięki temu każdy z klientów może zakupić dokładnie taką jego ilość, jaka jest mu potrzebna, dodatkowo ogranicza odpad do minimum.

korek jakość

Zastosowanie korka o grubości 8 mm jest szerokie, a jako że posiadamy go w rolkach, ułożenie go jest równie łatwe. Jego zastosowanie to termoizolacja budynków takich jak domy mieszkalne, ale też mniejsze budynki gospodarcze. Dzięki niemu możliwe staje się znakomite wyciszenie ścian i zachowanie przy tym optymalnej temperatury wewnątrz. Zachowana jest więc precyzyjnie jak najlepsza izolacja akustyczna ścian, gdzie korek uważany jest jako materiał idealny i naturalny, nie powodujący uczuleń ani reakcji niepożądanych.

Poza tym wykonywane z jego pomocą tablice korkowe na wymiar spisują się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Taka tablica korkowa jest trwała, zresztą nawet przy własnoręcznym jej produkowaniu, odpad można również wykorzystać na przykład jako uszczelki techniczne różnego przeznaczenia.