Korek w rolce 1m x30m x1mm

Rolka korkowa 1m x30m x1mm (30m2)

PARAMETRY TECHNICZNE:
Szerokość: 100cm
Grubość: 1mm
Długość: 30 m
Wielkość granulatu: 0,2-1 mm
Współczynnik przewodnictwa cieplnego: 0,047 W/mK
Gęstość: 230 - 240 kg/m3
Nasiąkliwość: 2-4 %

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: korkowo
  • Dostępność: Jest Jest
  • Czas realizacji: 24h
  • Cena netto: 284,54 zł / szt. 349,99 zł / szt.
  • szt.

Rolka korkowa 1m x30m x1mm (30m2)

najlepsza cena korka          korek premium

Korek w rolce 1m x30m x1mm

Korek techniczny o grubości 1 mm oferujemy w sprzedaży jako całe rolki. Posiada on wystarczającą grubość, aby móc stosować go jako podkład pod panele podłogowe, szczególnie na dobrze wypoziomowane podłoże. Zapewnia dobre zabezpieczenie przed wilgocią i uelastycznia podłogę.

Możliwe staje się również wykorzystanie go jako materiał na uszczelki samochodowe, gdyż właściwości korka mu na to pozwalają. Oprócz tego korek doskonale wygląda na ścianie jako mata korkowa na ścianę. Zapewnia nie tylko elegancki wygląd zależny ad artystycznej duszy domownika, ale także gwarantuje lepsze wyciszenie ścian. Poza tym można wytworzyć z niego podkładki korkowe z nadrukiem, które posłużą jako gadżety reklamowe.

Korek techniczny o grubości 1 mm sprawdza się również jako materiał na wkładki obuwnicze dla osób, które muszą mieć odpowiednio wyprofilowaną powierzchnię wewnętrzną obuwia, na przykład w czasie leczenia ortopedycznego. Prócz tego, mata korkowa tej grubości jest znakomita na uszczelki techniczne, podkład na biurko, albo stoły zabezpieczając je przed nieumyślnym uszkodzeniem.