Korek w rolce 11m x 1m x 4mm

Rolka korkowa 11m x1m x4mm

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: korkowo
  • Dostępność: Jest Jest
  • Czas realizacji: 24h

PARAMETRY TECHNICZNE:
Szerokość: 100cm
Grubość: 4mm
Długość: 11m
Wielkość granulatu: 0,5-1 mm
Współczynnik przewodnictwa cieplnego: 0,047 W/mK
Gęstość: 220 - 240 kg/m3
Nasiąkliwość: 2-4 %

Korek w rolce 11m x1m x4mm

Oferowany przez nas korek o grubości 4 mm jest sprzedawany na metry. Jego możliwości zastosowania są bardzo duże i obejmują głównie budownictwo, ale też wykończenie wnętrz, jak pokoje, kuchnie i biura.

Korek sprawdza się także w sporcie i do ćwiczeń wykonywanych na przykład w domu. To idealny materiał jako mata do jogi i aerobiku. Jeśli chodzi o typowe zastosowania, to korek o grubości 4 mm doskonale sprawdza się jako podkład pod panele, albo też izolacja akustyczna sufitu oraz jako izolacja akustyczna drzwi. Trzeba wiedzieć, że podkład korkowy pod panele zapewnia większą ich elastyczność i możliwość ruchu wraz z całą konstrukcją domu.

Prócz tych zastosowań, może zostać zastosowany jako korek na ścianę, gdyż zapewnia jednakowo niepowtarzalny wygląd dekorowanych ścian, ale też zatrzymuje ciepło oraz tłumi hałasy dobiegające zza ściany, bez względu, czy chodzi o ściany dzielące pomieszczenia, czy dzielące pomieszczenie od tego, co znajduje się na zewnątrz domu. Poza tym korek tworzy nie tylko najlepszy podkład, ale też gadżety reklamowe.