korek na ścianę Deko Snow

korek ścienny Deco Snow 600x300x3mm

  • Cena netto: 10,56 zł / szt. 14,99 zł 12,99 zł / szt.
  • szt.

PARAMETRY TECHNICZNE:

Rozmiar płytek: 600 x 300 x 3mm

ilość: 0,18m2/1szt.
Opakowanie zbiorcze: 1,98 m2/1zgrzewka

Współczynnik przewodnictwa cieplnego: 0,053 W/mK

Gęstość objętościowa: 310 kg/m3

Nasiąkliwość: 2 - 4 %

korek ścienny Deco Snow 600x300x3mm

Korek na ścianę

Chcesz nadać wyjątkowość swojemu wnętrzu? Sięgnij po korek!

Nadaj swojemu wnętrzu niepowtarzalny charakter, kupując korek ścienny Deko Snow. W ten sposób nie tylko sprytnie przemycisz do swojego domu nowatorskie rozwiązania dekoracyjne idące w parze z nowoczesnymi trendami, ale również ocieplisz własną przestrzeń. Płyty korkowe z kolekcji Deko oferowane przez sklep Korkowo, to coś więcej niż zwykłe dekoracje wnętrz - boazeria korkowa, którą Ci oferujemy to również doskonała termoizolacja, izolacja akustyczna oraz naturalność i komfort. Korek doskonale wygłuszy pomieszczenie, nie przepuszczając dźwięków z zewnątrz, jak i nie pozwalając przedostać się im poza ściany pomieszczenia.

 

Korek akustyczny ze względu na swoje naturalne właściwości sprawi, że pomieszczenia, w których zostanie przez Ciebie wykorzystany, staną się ciche, ciepłe oraz przytulne i bezpieczne dla osób z alergią. Korek wykorzystany jako element dekoracyjny doda twoim wnętrzom naturalności i świeżości niespotykanych w pomieszczeniach, które są pozbawione nowoczesnego rozwiązania, jakim jest obecnie korek ścienny. Jeśli więc chcesz zaskoczyć swoich gości pomysłowością i nowoczesnym wystrojem wnętrz, a przy tym zapewnić sobie oraz domownikom komfort, ciepło i bezpieczeństwo, korek na ścianę jest rozwiązaniem, którego poszukujesz!

 

Korek ścienny - aranżacje według twojego pomysłu

Płyty korkowe na ścianę mogą pozytywnie wpłynąć na wystrój wnętrz, ocieplić je i dodać wiele wdzięku. To, w jakiej formie i kształcie to uczynią - zależy tylko od Ciebie! Korek ścienny może zostać wykorzystany w różnych stylach architektury wnętrz, a korek dekoracyjny Deko Snow nadaje się do tego idealnie ze względu na swój kolor i teksturę. Możesz tworzyć przy jego użyciu całe „ściany korkowe” albo użyć go tak, aby podkreślić główne elementy wystroju wnętrza. Korek dekoracyjny Deko Snow rozjaśni twój dom, a w połączeniu z naturalną roślinnością będzie sprawiał oszałamiające, niepowtarzalne wrażenie! Jest to w pewnym sensie produkt uniwersalny, znajdujący wiele zastosowań; dzięki któremu możesz stać się architektem wnętrz we własnym domu. Dlatego jest to jeden z tych produktów, które cieszą się u nas sporym zainteresowaniem i popytem. Jakie korzyści dadzą Ci panele korkowe ścienne?

 

  • NOWOCZESNY WYSTRÓJ

 

  • IZOLACJA AKUSTYCZNA

 

  • IZOLACJA TERMICZNA

 

  • UNIWERSALNE WYKORZYSTANIE

 

Oferujemy Ci kompleksową pomoc!

Zależy nam na tym, abyś był w pełni zadowolony z naszej oferty i możliwości, jakie dają Ci nasze produkty. Korek jest oczywiście naturalnym materiałem, jednak produkty wykonane z tego materiału, aby mogły zostać użyte w odpowiedni sposób, potrzebują kompleksowej obsługi. Płyta korkowa na ścianę sama się niestety nie położy... Korek ścienny - montaż produktu będzie możliwy tylko przy zastosowaniu odpowiednich narzędzi, które również znajdują się w naszym sklepie. Co jest potrzebne, aby położyć korek na ścianę? Przede wszystkim klej do korka ściennego oraz packa do kleju – to one stanowią niezbędną pomoc przy kładzeniu korek na ścianę. Nie obawiaj się, wszystkie te produkty są dostępne w naszym sklepie.

 

Korek ścienny - cena

Cena to często decydujący czynnik przy wyborze zakupu odpowiedniego produktu – zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego chcemy zapewnić Cię, że ceny naszych produktów są konkurencyjne. Nie traktujemy tak ważnego dla Ciebie aspektu „ryczałtowo”, dlatego ceny naszych produktów różnią się w zależności od wymiarów czy faktury, jaką posiada dana płyta korkowa. W ten sposób chcemy zapewnić Ci możliwość indywidualnego doboru płyt tak, abyś miał pewność, że wybrana przez Ciebie płyta korkowa jest idealnym wyborem dla twojego domu.

 

korek ścienny budowa                  A+