korek na ścianę Barcelona Natural

korek ścienny Barcelona Natural 600x300x3mm

  • Cena netto: 8,12 zł / szt. 11,99 zł 9,99 zł / szt.
  • szt.

PARAMETRY TECHNICZNE:

Rozmiar płytek: 600 x 300 x 3mm

ilość: 0,18m2/1szt.
Opakowanie zbiorcze: 1,98 m2/1zgrzewka

Współczynnik przewodnictwa cieplnego: 0,053 W/mK

Gęstość objętościowa: 310 kg/m3

Nasiąkliwość: 2 - 4 %

korkowo-przelewy-karty-kredyt

Darmowa dostawa od kwoty 1600zł*

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.

Bezpośredni importer z największych Portugalskich i Hiszpańskich fabryk.

 

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

korek ścienny Barcelona Natural 600x300x3mm

Korek na ścianę

 

Jeżeli decydują się Państwo na wykończenie ścian we własnym domu, używając korka, pragniemy zaoferować produkty, które cieszą się u nas wielkim zainteresowaniem i dzięki temu, dużym popytem. Oferowany przez nas korek scienny jest produktem o wysokiej jakości wykonania i równie znakomitych własnościach użytkowych, a przy tym bardzo dobrze prezentuje się po ułożeniu go na ścianie. Prezentowany korek ścienny nie tylko doskonale izoluje pomieszczenie od hałasów dobiegających z zewnątrz, ale równocześnie zapewnia mu stałą temperaturę. To jednak nie wszystkie jego możliwości. Stosując płyty ścienne, stworzą Państwo w swoim domu wymarzone dekoracje i ozdobne ściany, a wystarczy do tego własna wyobraźnia.

 

Co Państwu oferujemy?

W  naszej ofercie znajdą Państwo panele ścienne do ułożenia na kleju, ale także korek dekoracyjny, który odpowiednio ułożony, tworzy jako całość niesamowite kształty i formy. Dostępny jest korek ścienny o różnej grubości w zależności od Państwa wymagań. Również kształty oferowanych przez nas paneli korkowych dekoracyjnych są różne. To samo dotyczy ich kolorystyki. Mają Państwo możliwość dobrać korek na ścianę dokładnie taki, jaki potrzebują. Utworzone z korka ściany dekoracyjne będą z pewnością budzić zachwyt u każdej z osób odwiedzających Państwa mieszkania. Dbamy o to, aby spełnić Państwa oczekiwania w jak najkrótszym czasie i mieć oferowane przez nas maty na ścianę cały czas na stanie. Możliwości wykorzystania naszego korka w celu fantazyjnego pokrycia nim ścian, są praktycznie nieograniczone. 

 

Korzyści, jakie płyną z naszych produktów

Do niedawna cieszyły jedynie proste aranżacje ścian, natomiast dziś korek na ścianę jest w stanie tworzyć bardzo ciekawe dekoracje ścienne. Dzięki temu ściany korkowe mogą wyglądać jak dzieła sztuki, a nie tylko jako boazeria korkowa. Prócz czysto wizualnych korzyści, jakie niesie z sobą ściana korkowa, nie sposób nie docenić komfortu, jakie przynosi do mieszkania. Faktem jest, że korek na ścianę wycisza mieszkanie i czyni go cieplejszym oraz przytulniejszym, ale równocześnie tapeta korkowa doskonale chroni małe dzieci, aby podczas zabaw, czasem ryzykownych, nie zrobiły sobie krzywdy. Korek jest na tyle elastyczny, że zabezpiecza przed powstaniem urazów i należy wiedzieć, że korek dekoracyjny nie straci przy tym swojego kształtu, ani się nie będzie kruszył. Tak więc zarówno prosta boazeria ścienna, jak i korek dekoracyjny na ścianę są produktami niezwykle trwałymi i z trudem ulegającym uszkodzeniom.

 

Korek na ścianę cena

Z pewnością zastanawiają się Państwo, jak droga jest ściana z korka. Ceny, jakie posiadają nasze produkty, są konkurencyjne. Poza tym zależą one od wymiarów i faktury, jaką ma płyta na ścianę. Tak więc mają Państwo możliwość indywidualnego doboru płyt i mat, aby mata na ścianę idealnie Państwu odpowiadała zarówno co do kształtu, jak i koloru. Dlatego korek na ścianę cena jego jest uzależniona od Państwa wyobraźni.

 

korek ścienny budowa                  A+