korek na ścianę Barcelona Grey

korek ścienny Barcelona Grey 600x300x3mm

  • Cena netto: 8,33 zł / szt. 11,99 zł 10,25 zł / szt.
  • szt.

PARAMETRY TECHNICZNE:

Rozmiar płytek: 600 x 300 x 3mm

ilość: 0,18m2/1szt.
Opakowanie zbiorcze: 1,98 m2/1zgrzewka

Współczynnik przewodnictwa cieplnego: 0,053 W/mK

Gęstość objętościowa: 310 kg/m3

Nasiąkliwość: 2 - 4 %

korkowo-przelewy-karty-kredyt

Darmowa dostawa od kwoty 1600zł*

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.

Bezpośredni importer z największych Portugalskich i Hiszpańskich fabryk.

 

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

korek na ścianę Barcelona Grey 600x300x3mm

 

Korek na ścianę

 

Szukając pomysłu na wykończenie ścian w mieszkaniu, domu czy biurze, warto rozważyć korek ścienny. Korek to produkt naturalny, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Jako naturalny materiał cechuje się licznymi zaletami przemawiającymi za jego wyborem. Doskonale izoluje wnętrze zarówno pod względem termicznym, jak i akustycznym. Znacznie poprawia mikroklimat dzięki swoim naturalnym właściwościom materiału, przez co jest idealnym wyborem dla alergików. Ponadto świetnie wygląda, jest miły i ciepły w dotyku oraz co warto podkreślić – łatwy w czyszczeniu. Oferowany przez nas korek ścienny stworzy wymarzone wnętrze o innowacyjnym, dekoracyjnym wykończeniu. Jedynym ograniczeniem jest tylko wyobraźnia!

 

Co oferujemy?

W naszej ofercie znajdą Państwo panele ścienne montowane na kleju do korka, korek dekoracyjny czy płyty korkowe oraz korek w rolce. Oferujemy korek na ścianę w różnych grubościach oraz kształtach. Dzięki szerokiej ofercie mogą Państwo stworzyć wnętrze o niezwykłej formie i dekoracje o dowolnym kształcie czy kolorze. Zachęcamy do zapoznania się z całą gamą produktów z korka najwyższej jakości. Ponad 20-letnie doświadczenie to nie tylko wiedza, ale także kontakty. Importujemy korek z największych portugalskich oraz hiszpańskich fabryk, zapewniając szeroki wybór najwyższej jakości materiału.

 

Dlaczego warto postawić na nasze produkty?

Korek zyskuje coraz większą popularność, głównie z uwagi na swoje zalety. Jest to produkt naturalny, poddawany recyklingowi, niezwykle trwały i spektakularnie efektowny. Dzięki niemu możemy stworzyć nietuzinkowe aranżacje wnętrz, zachowując przy tym wszystkie pozytywne aspekty właściwości korka. W naszej ofercie znajdą Państwo produkt najwyższej jakości zarówno jeśli chodzi o korek dekoracyjny, jak i korek na ścianę. Bez względu na to, czy szukają Państwo prostej boazerii z korka, czy też innowacyjnych dekoracji z korka 3d. Jako bezpośredni importer gwarantujemy produkt spełniający najwyższe wymagania klienta.

 

Korek na ścianę cena

Ściana z korka wcale nie musi być droga. Ceny produktów dostępnych w naszej ofercie są konkurencyjne, głównie z uwagi na wieloletnie doświadczenie w branży. Doskonale wiemy, gdzie produkuje się najlepszy korek ścienny. Natomiast wieloletnia współpraca pozwala wynegocjować atrakcyjne ceny, co przekłada się na szeroką i równie atrakcyjną ofertę. Mają Państwo możliwość indywidualnie dobrać korek do własnych potrzeb, zarówno pod względem koloru, jak i kształtu. Oczywiście cały czas zachowując atrakcyjność ceny i najwyższą jakość. Do montażu korka ściennego polecamy sprawdzony klej do korka oraz listwy korkowe.

 

korek ścienny budowa                  A+